KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108315

nr 1610 8315

Tore Dahlö. Signerad, daterad -58, kustmotiv. Olja på duk, 34x43 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:04:08

29/3 13:04:48 1      Vinnande bud